www.adanamedikal.com
5.0
Based on 143 reviews
powered by Google
salih -salih -
08:10 04 Sep 23
Hasta bezi siparişi verdim,hemen gönderdiler,ilgi alaka çok güzel halil beye çok teşekkür ederim,profesyonel bir esnaf,sanirim bundan sonra hep burdan alis veriş yapacağım:) iyi çalışmalar
Fatma AciksuFatma Aciksu
14:26 01 Sep 23
Adana medikal ile ilk alisverisim Aytaç Bey'in güven veren ilgisi ile oldu. Aynı zamanda guleryuzlu ve disiplinli tavırlarından çok memnunum
Ahmet Nevzad ÇiyAhmet Nevzad Çiy
13:25 28 Aug 23
Güvenilir ve başarılı bi firma
Rasim DönmezRasim Dönmez
12:16 23 Aug 23
Adana Medikal den Allah razı olsun hizmetrerinden dolayı çok teşekkür ederim.
Zahide MutluZahide Mutlu
10:37 23 Aug 23
Hızlı gönderim ve güvenli site ve çözüm odaklı kesinlikle tavsiye ederim 😇
Enes BilginEnes Bilgin
19:23 16 Aug 23
Sattığı hasta altı bezleri çok kaliteli. Özellikle Dr.marco markası gerçekten başarılı. Tavsiye ederim. Teşekkürler adana medikal.
Bilal ÇelebiBilal Çelebi
10:51 12 Aug 23
Cok hizli bir sekilde gonderim sağladı whatsapp görüşmesine hizli dönüş yaptılar Teşekkür ederim hediyeniz için
Ayşegül TokmakcıAyşegül Tokmakcı
08:57 03 Aug 23
Daha önce 4 tane bez almıştık yanında vucut mendili hediye etmislerdi. Paketlemeleri süper korunaklı. Tekrar ikinci defa yine 4 lü bez siparişi oluşturdum yanında yine mendil istemistim Halil bey arayıp istediğimiz markayı bile sordu ve kırmmamışlar iki tane göndermiş aksam 17 de oluşturduğum sipariş sabah 12 de kapımdaydı. Yadigar ablam çok mutlu oldu Halil bey ilginiz için minnettarız teşekkürler ❤️❤️❤️
Didem ErginDidem Ergin
09:04 31 Jul 23
Anneannem için hasta bezi sipariş etmiştim. Sağolsunlar müşteri hizmetleri çok ilgili. Notlarınızı dikkate alıyorlar. Hemen kargoladılar. Islak mendil ve bayram notuyla birlikte gönderdiğiniz ufak hediye için çok teşekkürler.Tekrar tekrar sipariş veriyorum, güvenebilirsiniz.
Süleyman ÇiftçiSüleyman Çiftçi
08:10 31 Jul 23
İlk başta uygun fiyat olarak denk gelmişti ve Halil beyle iletişime geçtik ondan sonra Halil beyle abi kardeş gibi olduk çok ilgili gerçekten ilgisi için çok teşekkür ederim kendisine her zaman onu tercih ediyoruz mutlaka sizinde öyle olacaktır
nuray aksu şannuray aksu şan
10:57 29 Jul 23
Adana medikal ile alisverisimiz Halil beyin disiplini, sorumluluğu ve müşteri memnuniyetini onemsemesi sayesinde olmuştur. İşletme; malzemelerin kargolanmasindanteslim alınmasına kadar her aşamasında son derece ilgili ve alakalı 10 numara 5 yıldız Teşekkürler
sedat aydemirsedat aydemir
09:27 27 Jul 23
Adana medikal ile ikinci alisverisim. Halil bey ile telefonla bikac kez de görüştük bulamadığım engelli ürünleri ile ilgili yardım istedim elinden geleni yaptı. Hem ticaret hemde kişi olarak güvenilir bir firma.
HALUK TÜMYİĞİTHALUK TÜMYİĞİT
08:22 22 Jul 23
Ürün gamınız, fiyat yapınız ve zamanında gelen sevkiyatlardan dolayı teşekkür ederim
savaş ötersavaş öter
08:21 22 Jul 23
Müşteri memnuniyeti yüksek ilgili bir firma başarılar diliyorum
DilrubaDilruba
12:33 20 Jul 23
Bir yakınım için ürün almıştım, ürün çok güzel kaliteli Yanında da bir paket ıslak mendil hediye göndermişler, çok teşekkür ederiz. Yalnız ıslak mendili iyi ambalaj yapmadıkları için suyu akmıştı.
mustafa sargınmustafa sargın
11:03 19 Jul 23
Siparişim kargoda kayboldu, cep ten kendilerine ulaştım, sağolsunlar aynı gün siparişimi tekrar kargoladılar.
Azat ÖzgünAzat Özgün
07:29 14 Jul 23
Evony Hasta Bezi Aldım Hızlı teslim edildi. Memnun kaldım ve uygun fiyatlıydı. Düzenli olarak alıyorum size tavsiyem sitenizden indirim kuponu gibi kampanyalar yaparsanız çok güzel olacaktır.
Sefa NamluuSefa Namluu
11:35 12 Jul 23
İlgili ve başarılı bir firma. İhtiyacımızı hızlı,kaliteli ve ekonomik açıdan uygun tedarik ettiği için tesekkür ediyorum
Dervis UysalDervis Uysal
15:48 11 Jul 23
İş disiplini ile,güvenilirliği ile,guleryuzlulugu ile müşterilerine güven veriyor.bu cizginizde devam etmeniz dilegiyle
Kedicik BayKedicik Bay
13:48 11 Jul 23
Surekli alisveris yapiyoruz, sorunsuz calisiyoruz, tebrik ederim
Mehmet BeyMehmet Bey
13:47 11 Jul 23
Hasta bezleri aldigimiz güvenilir ve basarili firma
sinan yıldızsinan yıldız
13:49 03 Feb 23
Hasta bezleri satımında bölgedeki en iyi firma. Başarılar dilerim.
İlgisiyle ve hizmetleriyle memnun kaldığım bir işletme. Hasta bezi adına her şeyi rahatlıkla bulabilirsiniz.
Nurcan MuşluNurcan Muşlu
12:25 08 Jul 22
İşini ciddiye alan,müşterilerine ilgili ve güzelyüzle hizmet veren bir Medikal Firması..Vizyonunu ve çalışma stilini yıllardır değiştirmedi.
busra bilgicbusra bilgic
13:46 07 Jul 22
İş disiplini, çalışma prensibi açısından beğendiğim ve uygun fiyatlarla alışveriş yaptığım bir işletme.
Ayfer UrunAyfer Urun
13:43 07 Jul 22
Hem insan, hem güvenli alışveriş. Güvendiğim, hep yanımızda olan alışverişin tek doğru adresi Işık Medikal/Adana'ya minnet ve teşekkürler.
js_loader

Huzurevleri ve Yaşlı Bakım Merkezleri Nedir ? Yorum Yap

              Huzurevleri ve Yaşlı Bakım Merkezleri Nedir ?

      Huzurevleri ve yaşlı bakım merkezleri, belli yaşın üzerini geçmiş olan yaşlıların ve bakıma muhtaç engelli kişilerin, kişisel bakım ve temizlik ihtiyaçlarını , sağlık hizmetlerini, psiko sosyal destek hizmetleri, hastane sonrası bakım hizmetleri , yaşlı tatil hizmeti, palyatif bakım hizmeti, fizik tedavi hizmeti vb. birçok ihtiyaçları ile ilgilenen merkezlerdir. Daha detaylı bahsedecek olursak, yaşlı ve bakıma muhtaç engellilerin kişisel ihtiyaçlarını karşılayamaması sebebi ile medikal, temizlik vb. birçok alanda başka kişilerin yardımına ihtiyaç duymaktadır.

Huzurevleri ve yaşlı bakım merkezlerinde ise yaşlı ve yardıma muhtaç engelli kişilerin 7/24 hem kişisel bakımları ve yaşam alanları temizlenmektedir. Bu sayede, yaşlı ve yardıma muhtaç engelli kişilerin %100 kalitede konforları sağlanmaktadır.  Aynı zamanda, huzurevleri ve yaşlı bakım merkezlerinde yardıma muhtaç yaşlı ve engelli kişilerin her alanda sağlık hizmetleri yerine getirilmektedir. Bu merkezlerin, hemşireleri sayesinde rutin kontrolleri, medikal sağlık hizmetleri vb. birçok tedavi planlamaları en profesyonel şekilde yerine getirilmektedir.

Huzurevleri ve yaşlı bakım merkezlerinde verilen hizmetlerden bir tanesi de psikolojik destek hizmetleridir. Bu merkezlerde bireysel veya yaşlı gruplarla hem fiziksel hem de psikolojik destekler verilmektedir. Aynı zamanda, yaşlılara ve bakıma muhtaç engellilerin doktorlar tarafından verilen medikal tedavilerine ek olarak özel bir şekilde psikolojik sağlıklarını korumak adına, sosyal faaliyetler, sinema, gezi, müzik ve çeşitli hobi türleri sağlanmaktadır. Huzurevleri ve yaşlı bakım merkezlerinde verilen bir başka hizmet ise, fizik tedavilerdir. Özellikle, fizik tedaviler bakıma muhtaç engellilerin ve eklem rahatsızlıkları olan yaşlılar için oldukça gerekli olan hizmetlerdir.

Huzurevlerinin ve yaşlı bakım merkezlerinin profesyonel doktoralarının vermiş oldukları medikal tedavilerinin yanı sıra hem psikolojik destek hem de fizik tedavi hizmetlerinin veriliyor olması , yaşı ve bakıma muhtaç engelli kişilerin hayat standartlarının artması açısından oldukça önemlidir. Bu sebeple, medikal ve fizik tedavi gerektiren bakıma muhtaç engellilerin ve yaşlıların daha rahat bir yaşam sürebilmesi ve 7/24 denetim altında yaşayabilmesi adına huzurevlerinde ve yaşlı bakım merkezlerinde tedavi görmeleri oldukça önemlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir